Kurzy anglického jazyka

Kurzy angličtiny v Anglicku. Kam cestovať? Ktorý si vybrať?
Chcete sa rýchlo naučiť anglický jazyk? Alebo ste veční začiatočníci ? Stále znovu sa pokúšate naučiť anglicky ? Hanbíte sa používať cudziu reč ? Odpoveďou na všetky vaše problémy je štúdium angličtiny priamo v Anglicku. Ako teda začať ?

Na mesiac aj dva týždne.
Ponuka kurzov v Anglicku je skutočne veľká. Vyberie si preto každý z vás. Ideálne je zvoliť si kurz najmenej na 4 týždne s dopoľudňajšou, alebo popoľudňajšou výučbou minimálne 4 hodiny. Aby ste si anglický jazyk osvojili, odporúčame 2 mesiace. Ak vám náročná práca nedovoľuje dvojmesačný pobyt, zvoľte dvojtýždňový intenzívny kurz angličtiny, ktorý zahŕňa doobednú a poobednú výučbu.

kurz-anglictinyGramatika a konverzácia.
V lekciách sa preberá hravou formou nielen potrebná gramatika, ale hlavne na výsosť dôležitá konverzácia v bežných životných situáciách. Vyučuje sa tiež angličtina pre manažérov a obchodníkov. V skupine nebýva viac ako 10 študentov často z celého sveta. Zoznámite sa s novými priateľmi, kultúrou aj prostredím. Čoraz obľúbenejšie sú kurzy ono to one, kedy má študent k dispozícii učiteľa len pre seba.

Príďte po letnej sezóne.
Pokiaľ ste dospellý, tak sa do Anglicka vydajte mimo hlavnú letnú sezónu, kedy sú kurzy angličtiny zaplnené teenagermi z celého sveta. Zvyšná časť roka je pokojnejšia, a nájdete viac študentov z radov dospelých. Najčastejšie prichádzajú študenti z Nemecka, Japonska, Španielska, Talianska aj Česka a Slovenska. Môžete sa tešiť na nové medzinárodné priateľstvá.

Zoznámenie so študentmi z celého sveta.
Po výuke usporiadáva každá škola poobedné výlety po okolí, prehliadky mesta, ochutnávky medzinárodných jedál, konverzačné popoludnie, alebo spoločné večere lektorov so študentmi. Počas celého dňa je vám k dispozícii internet, knihovňa a multimediálna učebňa, často tiež udržiavaná záhrada u školy, kde sa môžu usporiadavať oslavy, alebo obľúbené barbecue párty.

Kde budete bývať? Nejlepšie v rodinách.
Ubytovanie si môžete zabezpečiť v rodinách, kde si precvičíte svoju angličtinu aj vo voľnom čase, na internáte, alebo bytoch a penziónoch. Aktuálnu ponuku kurzov s ubytovaním vám ponúknu renomované cestovné jazykové agentúry, ktoré u nás ponúkajú organizované jazykové kurzy v Anglicku. Pri výbere dbajte na overenie a odporúčania agentúry.

Londýn, Brighton a južné Anglicko.
Aké mesto zvoliť pre vaše štúdium ? Milovníci veľkomiest určite nepohrdnú Londýnom. Ten vám ponúkne dokonalé kultúrne vyžitie, skvelé možnosti nakupovania a nekonečné prehliadky po pamiatkach, galériách a múzeách. V Londýne uspokoja svoje chuťové poháriky aj gurmáni.
Pokiaľ túžite po väčšom kľude, zvoľte anglickú školu na predmestí Londýna, odkiaľ môžete vo voľnom čase podnikať výlety metrom, alebo autobusom mestskej hromadnej dopravy podľa nálady.
Ak dávate prednosť vyslovene malým mestám, potom vám odporúčame prímorské kúpele Brighton neďaleko Londýna. Brighton ponúka výborné vlakové aj autobusové spojenie s Londýnom. Cesta trvá ani nie dve hodinky. Z ďalších miest odporúčame predovšetkým univerzitné mestá so špecifickou študentskou atmosférou – Oxford a Cambridge. Tiež historické mesto Canterbury, v oblasti Kent so známou katedrálou. Mesto leží iba 90 kilometrov od Londýna. Milovníci prírodných krás môžu navštíviť malebné južné Anglicko s piesočnatými plážami a nekonečným morom. Vhodné sú mestá ako Plymouth, Eastbourne alebo Portsmouth, v ktorých sa nachádzajú jazkové školy

Náklady na pobyt.
Pokiaľ navštívite výučbové kurzy jazyka mimo letnej sezóny, môžete sa tešiť na pekné zľavy.Hľadajte tiež špeciálne akcie, ktoré ponúkajú mnohé cestovné jazykové agentúry. Pobyt v centre Londýna si vyžiada väčší rozpočet, ako v menších mestách. Vždy počítajte s týždennou čiastkou za pobyt v jazykovom kurze, náklady na ubytovanie, dopravu, stravu a vreckové na nákupy a menšie výdavky. Investícia do vzdelania sa vám mnohonásobne vráti v pracovnom aj súkromnom živote.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress