Ubytovanie v Londýne

Kde sa v Londýne ubytovať. Tipy na ubytovanie.
Chystáte sa vycestovať do Londýna na vlastnú päsť ? Chcete si užiť návštevu mesta naplno? O Londýne sa hovorí že je drahý. Svojí­m spôsobom je to pravda. Lacné ubytovanie v centre Londýna, hľadáte ako ihlu v kope sena. My Vám ukážeme, že ubytovanie v Londýne môžete nájsť aj za výborné ceny a ušetriť tak na jednej z najvyšších položiek vo Vašom cestovateľskom itinerári.

london ubytovanieKempujte v Londýne.
Ano, čítate správne, v širšom centre Londýna môžete zažiť nefalšované kempovanie. Odporúčame Lee Halley Leisure Centre. Dostanete sa sem zo stanice Edmonton Green, odkiaľ pôjdete autobusom č. W8. Miesto pre stan a karavan môžete zohnať už od 6 libier za dospelého a od 3 libier pre deti a mládež. Kemp je postavený u vodnej nádrže a disponuje 160 miestami pre stany a karavany. Je vybavený najrôznejším športovým vybavením. K ďalším kempom v blízkosti Londýna patrí Abbey Wood Caravan Park v blí­zkosti stanice Abbey Wood a Crystal Palace Caravan Club u stanice Crystal Palace, tu zaplatíte za noc a stan pre dve osoby od 13 libier.

Hostely nielen pre mladých.
Londýnske hostely ponúkajú zaujímavé ubytovanie za rozumné ceny a sú určené pre všetkých, ktorí sa cítia duchom mladí. V londýnskych hosteloch okúsite špecifickú medzinárodnú amtosféru a zoznámite sa s ďalšími cestovateľmi. K najlepším hostelom v hlavnom meste Anglicka patrí napríklad Curzon House Hotel, ktorý nájdete v blízkosti metra Gloucester Road. Postele v šesť až osemlôžkových izbách stoja od 15 libier spolu s raňajkami. Dvojlôžľkovú izbu tu dostanete už za cenu 44 libier za noc, opäť aj s raňajkami. Ideálne zariadené a pekné miesto. Hostel Vám ponúkne spoločenskú izbu s TV, vybavenú kuchyňu a pripojenie na internet. Kapacita hostelu je 62 postelí. K ďalším obľúbeným hostelom patria Ashlee House na stanici metra Kings Cross St Pancras alebo St Christophers Village pri stanici metra Borough/London Bridge.

Odporúčame do pozornosti aj aktuálnu ponuku  apartmánov a penziónov v Londýne.

YMCA buď požehnaná.
Anglická YMCA má v centrálnom Londýne niekoľko obľúbených hostelov. K najzaujímavejším patria predovšetkým Barbican YMCA na rovnomennej stanici metra Barbican. Jednoducho zariadené dvojlôžľkové izby stoja od 32 liber za noc a osobu aj s ranajkami. K ďalším ubytovacím tipom patria Indian Student YMCA, kde za posteľ vo štvorlôžkovej izbe zaplatíte zhruba 26 libier.

Ubytovanie Bed & Breakfest.
Toto ubytovanie patrí k najlacnejším možnostiam v Londýne. Navyše je aj štýlové. My odporúčame  napríklad Luna – Simone Hotel pri stanici metra Victoria. Dvojlôžkovú izbu dostanete za cenu okolo 85 libier. Jedná sa o čistý a útulný podnik v centre Londýna. Navyše v cene ubytovania sú kompletné anglické raňajky a uschovanie batožiny. Vo svojej kategórii sa jedná o skutočný luxus za nezvyčajne “nízku” londýnsku cenu.

Lacné letenky- Londýn

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress